Baidarių nuoma ir pardavimas 

Dirbame tam, kad jūs ilsėtumėtės. Todėl baidarių slėnyje rasite viską vienoje vietoje:

 1. Baidarių  nuoma - galime plukdyti grupes virš 100 žmonių
 2. Kanojų nuoma
 3. Plaustų nuoma - galime plukdyti grupes iki 150 žmonių
 4. Turistinio inventoriaus nuoma: kilimėliai, palapinės, miegmaišiai, katiliukas, iešmai ir kt.
 5. Pirtis
 6. Vasarnamis
 7. Stovyklavietė (lauko baldai, šašlykinė/laužavietė, malkos šašlykams, lauko tualetas)
 8. Saugi vieta automobiliams
 9. Inventoriaus trasportavimas
 10. Žygeivių transportavimas
 11. Kitų nakvynės vietų (stovyklaviečių, sodybų ar pirties) rezervavimas
 12. Piknikas
 13. Papildomų pramogų žygio metu organizavimas (žr. skiltį pramogos)
 14. Pagrindiniai maršrutai vasaros sezono metu - Šventosios, JarosVirintos, Vyžuonos, Siesarties upėmis. Darbo dienomis taip pat siulome plaukti Lakaja, Aiseta, Kiauna, Žeimena.
 15. Rekomenduojami maršrutai ne sezono metu bei pavasario potvynių metu - Anykšta, Šatekšna, Jara, Siesartis, Širvinta, Virinta, Aiseta, Kiauna 

baidares krante

plaustai

lauzas

·         Šventoji – bene pats geriausias pasirinkimas plaukiantiems pirmą kartą. Plaukiant Šventosios kraštovaizdžio draustiniu jūsų laukia rami upė, vaizdingi, sausi krantai, grakštūs upės vingiai ir didingi skardžiai, spygliuočiai miškai. Švarus vanduo ir smėlingos seklumos – džiaugsmas šeimai su vaikais. Pakeliui yra daug tvarkingų stovyklaviečių. Vienoje iš jų galima palikti mašinas ir tik vakarui reikalingą inventorių – t.y. plaukti be mantos. Yra galimybė išsinuomoti pirtį ar vasarnamį.

·         Jara-Šventoji – maršrutas, tinkamas norintiems skirtingų potyrių. Pirmą dieną laukia aktyvesnis plaukimas siaura ir vingiuota Jaros-Šatekšnos upele. Pakeliui galimos užvartos ir maži slenkstukai. Pakeliui vaizdingų sustojimų nėra daug. Tačiau po dienos atrakcijų priplauksite Šventąją – pats metas nakvynei. Nakvynė galima tiek palapinėse, tiek kaimo turizmo sodybose. Antrą dieną žygis tęsiasi jau Šventosios kraštovaizdžio draustiniu.

·         Virinta – upė mėgstantiems aktyvų plaukimą: kai kuriose atkarpose gausu užvartų, nedidelių slenksčių ir kitų kliūčių, kurias įveikinėti ypač smagu! Pakeliui Virintos kraštovaizdžio draustinis, o vos įplaukus į Šventąją – Vetygalos atodanga. Virinta rekomenduojame plaukti su manta, nes nakvynei tinkamų vietų nėra daug. Žygį galima baigti vos įplaukus į Šventąją arba plaukti Šventąja žemyn iki pat Kavarsko užtvankos.

 
< Ankstesnis   Kitas >