Kviečiame į Nuotykių lenktynes "Nykštietiškas Triatlonas 2012"!
Nuotykių lenktynių "Nykštietiškas Triatlonas 2012" logo 2012 m. gegužės 18-20 dienomis antrus metus iš eilės įvyks turistinis-sportinis renginys - Nuotykių lenktynės „Nykštietiškas triatlonas 2012”. Tokiu originaliu būdu naujojo turistinio sezono pradžią pažymės Anykščiai – 2012 metų Lietuvos kultūros sostinė. "Šventosios upės slėnis" visomis išgalėmis prisideda prie šio renginio organizavimo ir yra vienas iš renginio rėmėjų (apie renginį žr. giliau)

Renginys išsiskiria novatoriška koncepcija, kurios dėka jis patrauklus tiek sporto, tiek turizmo, tiek pramogų mėgėjams – t.y. kiekvienam aktyviam žmogui, mylinčiam gamtą ir keliones, ieškančiam naujų pramogų ir emocijų. Nuotykių lenktynių „Nykštietiškas triatlonas 2012” idėją įkūnija 2 renginio dalys:

1. Aktyvioji dalis. Anykščių krašto turistinio potencialo pažinimas varžybų principu – dalyvių komandos keliaudamos po Anykščių regioną varžosi tarpusavyje kuri greičiau įveiks kupiną staigmenų trasą bei sėkmingiau išspręs nuotaikingas kontrolinių punktų užduotis. Su Anykščių krašto įžymybėmis dalyviai susipažįsta važiuodami dviračiu, eidami pėsčiomis, plaukdami baidare ir vadovaudamiesi pateiktais žemėlapiais su legendomis. Užduotys dalyviams paprastai yra siejamos su muziejais, išskirtinėmis gamtos buveinėmis, įžymiais ar įdomiais krašto žmonėmis, kaimo sodybomis, amatininkais, pramogų teikėjais bei savivaldos įstaigomis (pvz. gaisrine, biblioteka)!

2. „Afterparty“ dalis. Ji susideda iš vakaro koncertinės dalies ir pasirodymų, kurie prasideda baigiantis lenktynėms ir tęsiasi iki 24 val. Pasirodymus atvykusiems miesto svečiams dovanoja vietos bendruomenė. Šventinę nuotaiką palaikys palapinių miestelio ūžesys, sekmadieninės ekskursijos bei pramogos – ir visa tai nemokamai arba su ženkliomis nuolaidomis.

Platesnė informacija – www.nuotykiulenktynes.lt

Video čia

Foto: 

Nuotykių lenktynės "Nykštietiškas Triatlonas 2011" // Adventure race "Nykstietiskas triatlonas 2011"
 
< Ankstesnis   Kitas >