Baidarių nuomos naujienos
Anykščių miesto šventė liepos 27-31 dienomis!

Pradedant liepos 27 d. ir baigiant liepos 31 d. visi vandens turizmo (baidarių) maršrutai baigsis ties Anykščiais...

Liepos 27-31 dienomis vyks Anykščių miesto šventė. Baidarių slėnio komanda kviečia visus apsilankyti šventėje ir informuoja, kad labai laukia šventės metu vyksiančio Aistės Smilgevičiūtės ir grupės "Skylė" koncerto - jo metu baidarių nuomos paslaugos teikiamos nebus:)

 
Baidarių ir kt. vandens turizmo inventoriaus prekyba

Primename, kad jūsų patogumui jau antri metai čia pat, Šventosios upės slėnyje, galite įsigyti žygiui reikalingų hermetinių dėklų telefonams, hermetinių maišų (30-50L) ar kitų smulkmenų. Pageidaujantys taip pat gali įsigyti naują (ar dėvėtą) baidarę (prekiaujame tik presuoto polietileno baidarėmis, populiariausios - Vista.), irklus, liemenes ir kt. vandens turizmo inventorių asmeniniam naudojimui.

 
Baidarių slėnio komanda išmėgins jėgas Vilnius Challenge!

Baidario slėnio komanda birželio 4 d. pasijus lyg išmesta į krantą...

Vilnius Challenge varžybų metu teks ne tik plaukti baidarėmis sraunia Vilnele, bet orientuotuojantis pagal žemėlapį įveikti >20 km. bėgom, 15 km. dviračiu, atlikti įvairias virvių užduotis, ar keliauti tamsių požemių labirintais!

 
Baidarių slėnis Facebook'e!
Visus, kuriems patinka iškylauti su baidarėmis gamtoje, kviečiame prisijungti prie mūsų Baidarių slėnio puslapio Facebook'e. Jame pateikiama aktuali informacija apie mūsų organizuojamus netradicinius žygius, įdomius maršrutus, akcijas, dalijamasi įspūdžiais ir t.t. http://www.facebook.com/baidariu.marsrutai
 
Nuotykių lenktynių "Nykštietiškas triatlonas 2011" nuostatai

Šis nuotaikingas renginys vyks š. m. gegužės 20-22 dienomis. Jo dalyviai lakstys po gražiausias krašto vietas su dviračiais, pėsčiomis, plauks baidarėmis, pakeliui išbandys pramogas, atliks įvairias užduotis, patirs daug nuotykių ir išgyvens tikras emocijas! Nuotykių lenktynių nuostatus rasite čia. Po lenktynių visų dalyvių ir svečių laukia koncertas ir pramoginė programa. Kviečiame! Daugiau info čia:

http://nuotykiu-lenktynes.pramoguslenis.lt 

http://www.facebook.com/nuotykiu.lenktynes

 
"Darom 2011" balandžio 16 d.: išvalykim Jaros ir Šventosios upes!
Kelinti metai "Baidarių slėnis" prisideda prie akcijos "Darom". Šiemet balandžio 16 d. kviečiame visus į Anykščių kraštovaizdžio draustinį kartu su mumis draugiškoje kompanijoje vienu kartu išvalyti net 2 upes, o po to nusimaudyti pirtelėje!
 
Nuotykių lenktynės Anykščiuose!

Šių metų gegužės 21 d. kviečiame visus aktyvaus poilsio mėgėjus į Šventosios upės slėnį. Čia bus duotas startas nuotykių lenktynėms "Nykštietiškas triatlonas 2011".

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 41 - 47 iš 47