Pramogų gamtoje organizavimas - jums

siūlome tik tai, kas mums labai patinka..

 1. Pramoginis dažasvydis
 2. Šaudymas iš lanko
 3. Šaudymas iš pneumatinio šautuvo
 4. Tiras vaikams
 5. Skrydis oro balionu
 6. Mikierių pažintinis/nuotykių takas pagal mūsų sukurtą žemėlapį-legendą (0,5-6 val. trukmės)
 7. Nusileidimai lynu (zip line) vaikams ir suaugusiems
 8. Jodinėjimas žirgais, maudynės upėje (partneriai)
 9. Dviračių nuoma
 10. Etnografinio ansamblio programa (partneriai)
 11. Klasikinės gitaros vakaras (partneriai)
 12. Smiginis
 13. Krepšinis
 14. Futbolas
 15. Badmintonas
 16. Ekstremalūs žygiai baidarėmis, pėsčiomis, dviračiais
 17. Individualios programos įmonių kolektyvams (incentives & team building)

Pramoginis dažasvydis

Dažasvydžio pramoga unikali tuo, kad užkrečia tiek mažus, tiek didelius. Dalyvių amžius nuo 12 iki N metų. Ypač tinka kolektyvų ar draugų iškyloms. Pramoga organizuojama šalia sodybos, natūralioje miško aikštelėje. Minimali grupė - 8 žmonės. Dalyviai aprūpinami ginklais, šalmais, spec. apranga. Rekomenduojama žaidimui turėti sportinę avalynę ir laisvus, patogius darbužius bei galvos apdangalą. Dalyvauti patartina visiems, nes žiūrovai tuoj pat bus pristatyti prie šašlykų kepimo ir daržovių pjaustymo... Po žaidimo jūsų patogumui čia pat gaivus Šventosios vanduo ir karšta pirtelė.

 Dažasvydžio mūšis Mikierių km

Švenčiate gimtadienį, bernvakarį ar tiesiog draugų būryje nesugalvojate ką veikti? -  Skambinkite ir atvyksime pas jus - emocijų užtaisas visam vakarui garantuotas!

Šaudymo iš lanko pramoga

Nėra viskas taip paprasta, kaip atrodo pažiūrėjus Robino Hudo filmą:) Įtempti lanką gali ne kiekvienas. Tad akies taiklumą galės išmėginti tik "suaugę vaikai" nuo 16 iki N metų. Minimalus šaudymo atstumas - 20 m. Šaudymo patarimų duos ar varžybas praves kvalifikuotas instruktorius.

 šaulė

Šaudymas iš pneumatinio šautuvo

Šaudoma iš panakamai taiklaus, sportinio ginklo. Šaudymo atstumas: 10-20 m.

 Šaudymo pramogos vaikams

 Specialiai vaikams yra įrengtas tiras šaudymui iš dažasvydžio šautuvų. Iš pneumatinio šautuvo vaikai gali šaudyti iš gulimos padėties arba nuo atramos.

Tiras vaikams

Skrydis oro balionu

Tai puikus būdas kitomis akimis pažvelgti į gamtos didybę - Anykščių kraštą, Šventosios upės  apjuostą ir miško paslėptą... O gal norite akis paganyti virs miesto?

EU CH 2003

Nemokamos paslaugos

Sodybos svečiai nemokamai gali naudotis krepšinio aikštele, žaisti futbolą, badmintoną, smiginį ir kitus lauko žaidimus. Visą reikalingą inventorių suteiks sodybos šeimininkai. Noritys ramesnio poilsio galės išsirinktį patinkantį stalo žaidimą, knygą sodybos bibliotekoje, aplankyti žverinčių, senovinį Inkūnų kaimą bei Šv. Mergelės Marijos apsireiškimo vietą, paragauti gydomūjų galių turinčio šaltinio vandens ar tiesiog džiaugtis saulės ir vandens žaismu Šventosios paplūdimyje.

krepšinio aikštelė

 Individualios pramogos

Jūsų, kolektyvui ar draugų ratui, priklausomai nuo pomėgių, amžiaus ir fizinio pasiruošimo, gali būti suorganizuotos speciali poilsio programa: įtraukiant užduotis, rungtis, krašto pažinimą, pramogas ir pan. Žinoma apie jūsų (organizatoriaus) sumanymą jie turi nė nenutuokti...:)  Dėl šios priežasties įdėjų čia neatskleisime, tačiau suteikiame garantiją, kad ji bus unikali. Tik pasakykite pageidaujamą programos trukmę, biudžetą ir grupės pomėgius, o visa kita tiesiog palikite mums!

Šventosios kilpos, vos 2km nuo sodybos

 
< Ankstesnis